FILOZOFIA
WSMAQ


GOTOWANIE ZE SMAKIEM. ZAWSZE.


Dla nas gotowanie jest sztuką i pasją, którą pragniemy się z Państwem dzielić. Doskonale znamy wszystkie sekrety kuchni, a wieloletnie  doświadczenie w gastronomi sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta. U nas każda zwykła przekąska staje się wytwornym daniem. Spróbuj naszych dań. Dokładamy wszelkich starań, by każde spotkanie z nami było prawdziwą ucztą dla ciała i zmysłów.

WSMAQ to zespół, który świadczy usługi cateringowe od ponad 20 lat. Stale rozwijamy się, doszkalamy i wciąż poszukujemy nowych smaków w kuchni tradycyjnej, nowoczesnej oraz odmiennej kulturowo.

Naszą specjalnością są zarówno potrawy mięsne, jak i dania wegetariańskie, które zawsze uwzględniamy w procesie tworzenia menu.

Lubimy zaskakiwać naszych stałych klientów nowymi kompozycjami smakowymi oraz innymi niespodziankami związanymi z odkrywaniem nowych obszarów kulinarnych, dlatego nasze menu jest wyjątkowo urozmaicone.

W trosce o najwyższą jakość swoich usług mamy wdrożony system analiz zagrożeń i krytycznych punktów kontroli (HACCP). Wszystkie potrawy przygotowujemy sami ze sprawdzonych składników. Mają Państwo 100% gwarancję, że podane potrawy będą najwyższej jakości.