TWOJE DANIA PRZYGOTOWUJE PRAWDZIWY MISTRZ KUCHNI

Ponad 27 lat doświadczenia nie tylko w najlepszych warszawskich klubach i restauracjach – Casa Valdemar, Fukier, Tsarina, Hotel Intercontinental, Paparazzi, Klub Foksal 19, Klub Platinium i The Eve, Karuzela Smaku ale także londyńska przygoda w elitarnych restauracjach i modnych klubach – L’Escargot, Barcelona, Soho House, Del”Ugo powoduje, iż kuchnie świata nie maja przed nim tajemnic. Odważne przełamywanie smaków, kreatywność, estetyka podania i dbałość o każdy szczegół czynią z kuchni Roberta niezwykła ucztę i niecodzienną kulinarną podróż po najlepszych potrawach świata.

Jak sam mówi, za każdą potrawa kryje się mała tajemnica. Tajemnica umiejętnego doboru składników i tworzenia nowej jakości kulinarnej. Tą tajemnicą dzieli sie ze wszystkimi, którzy na talerzu otrzymują gotowe propozycje jego dań.

Umiejętna gra smaków oraz kulinarna odwaga to główne atuty kuchni Roberta Pawelskiego.

 

FILOZOFIA
WSMAQ


GOTOWANIE ZE SMAKIEM. ZAWSZE.


Dla nas gotowanie jest sztuką i pasją, którą pragniemy się z Państwem dzielić. Doskonale znamy wszystkie sekrety kuchni, a wieloletnie Europejskie doświadczenie w gastronomi sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta. Każda zwykła przekąska staje się wytwornym daniem. Spróbuj naszych dań. Dokładamy wszelkich starań, by każde spotkanie z nami było prawdziwą ucztą dla ciała i zmysłów.

WSMAQ to zespół, który świadczy usługi cateringowe od ponad 20 lat. Stale rozwijamy się, doszkalamy i wciąż poszukujemy nowych smaków w kuchni tradycyjnej, nowoczesnej oraz odmiennej kulturowo.

Naszą specjalnością są zarówno potrawy mięsne, jak i dania wegetariańskie, które zawsze uwzględniamy w procesie tworzenia menu.

Lubimy zaskakiwać naszych stałych klientów nowymi kompozycjami smakowymi oraz innymi niespodziankami związanymi z odkrywaniem nowych obszarów kulinarnych, dlatego nasze menu jest wyjątkowo urozmaicone.

W trosce o najwyższą jakość swoich usług mamy wdrożony system analiz zagrożeń i krytycznych punktów kontroli (HACCP). Wszystkie potrawy przygotowujemy sami ze sprawdzonych składników. Mają Państwo 100% gwarancję, że podane potrawy będą najwyższej jakości.